Zapraszamy wszystkie biblioteki, instytucje, organizacje, grupy nieformalne do organizowania akcji Odjazdowy Bibliotekarz / Odjazdowa Biblioteka.

Jeśli jesteście miłośnikami książek i dwóch kółek to koniecznie wsiądźcie na rowery!

Do wspólnego przejazdu zaproście też osoby jeżdżące na hulajnogach lub rolkach, łączcie pasję czytania z aktywnością fizyczną.

Przejedźcie ulicami Waszych miejscowości, albo wyruszcie w dłuższe trasy po okolicy.

Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj: https://forms.gle/oZ4zmrAmw5TH2m7w8

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżają przez miasto lub okolicę. Przyjemnie i aktywnie spędzają czas w gronie osób o podobnych pasjach. Odjazdowego Bibliotekarza organizują biblioteki z miast, miasteczek i wsi w każdym województwie. Impreza organizowana jest od 2010 roku.

Szukasz pomysłu na akcję? Sprawdź 15 pomysłów na Odjazdowego Bibliotekarza

[Uwaga! Nie prowadzimy sprzedaży odjazdowych koszulek, ani innych gadżetów. Jednak pomarańczowy kolor jest ciągle mile widziany 🙂]

Kontakt:

Masz pytania? Napisz do nas! E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz się pochwalić swoją akcją? Przyślij na maila 5 zdjęć i krótki opis, a relację zamieścimy na naszej stronie i na fanpagu FB.

Koordynator akcji: Stowarzyszenie LABiB