Nie wiesz jak się zabrać do organizacji Odjazdowego Bibliotekarza? Masz jakiś problem? A może pomysł, który nie wiesz jak zrealizować? Znajdź odjazdowe wsparcie wśród bardziej doświadczonych organizatorów akcji, którzy doradzą i pomogą w różnych kwestiach :)

Oto nasz sztab odjazdowych podpowiadaczy:

Karol Baranowski

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

Kontakt ze mną

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 601 670 561

Podpowiem w kwestiach:

Pomysły na konkursy, jak promować akcję, jak przeprowadzić grę miejską, Odjazdowy Bibliotekarz w mieście, jak zorganizować piknik.

O mnie:

Bibliotekarz - nauczyciel: uczy, bawi, wychowuje. Jestem fascynatem nowych technologii w bibliotece, uzależniony od Internetu, książek i jazdy na rowerze do pracy, z pracy i po pracy. Uwielbiam wymyślać, projektować i przeprowadzać gry miejskie.

Beata Rogalska

GBP w Krypnie
Kontakt ze mną:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 512 936 317

Podpowiem w kwestiach:

Odjazdowy Bibliotekarz w małej miejscowości, jak promować akcję, o co zadbać.

O mnie:

Dyrektorka biblioteki, zajmuję się pracą z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz zarządzaniem instytucją. Prowadzę Facebooka biblioteki i jej stronę internetową, zajmuję się multimediami, piszę i realizuję różnorodne projekty.

Sławomira Woźniczka i Małgorzata Konieczna

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Kontakt ze mną

690 173 807; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podpowiem w kwestiach:

 jak zaplanować trasę, z kim nawiązać współpracę, aby ułatwić sobie organizację rajdu, jak promować rajd, jak przeprowadzić zapisy.

O mnie:

Fascynuje nas praca z ludźmi, każde spotkanie z nową osobą jest dużą przygodą i wyzwaniem. W swojej pracy lubimy bezpośredni kontakt z czytelnikami, osobami odwiedzającym bibliotekę i punkt informacji turystycznej. Dużą satysfakcję daje nam możliwość pokazywania mieszkańcom Jarocina i okolic oraz turystom piękna naszej „małej ojczyzny”. Uwielbiamy jeździć na rowerze i organizować rajdy rowerowe.

Koniec