Drodzy Odjazdowi,


jak wiadomo czas pandemii jeszcze nie minął. Wciąż zdarzają się przypadki zakażeń. W miejscach zamkniętych nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek i przestrzegania dystansu. Z drugiej strony rząd pozwolił na organizowanie imprez do 150 osób. Wciąż trwają dyskusje, czy różne formy aktywności zbiorowej są bezpieczne, czy też nie. Jazda rowerem wydaje się jedną z lepszych form przemieszczanie się, ale czy równie bezpieczne jest wspólne jechanie na rowerze?

Odjazdowy Bibliotekarz nie jest organizacją, a ruchem społecznym. Niczego nie możemy nikomu nakazać ani zakazać. Więc apelujemy - bądźcie ostrożni. Jeśli chcecie zorganizować rajd i wydaje się Wam, że możecie to zrobić bezpiecznie - działajcie! Jeśli jednak wolicie poczekać do przyszłego roku - poczekajcie.
 
Nasza strona www jest dla Was otwarta - możecie zgłaszać wydarzenia, również te, które pod hasłem Odjazdowy Bibliotekarz postanowiliście zorganizować wirtualnie. Wysyłajcie nam również informacje o Waszych wydarzeniach do udostępnienia na Odjazdowym Facebooku